Just nu kan det vara svårt att nå oss via telefon på grund av tekniska problem. Kommer du inte fram, mejla oss på kansli@srat.se så återkommer vi så snart vi kan!
Hoppa till huvudinnehåll Tandhygienistforening Logga in Bli medlem

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss vid frågor, funderingar eller om du behöver stöd och hjälp. Här hittar du våra kontaktuppgifter.

Sveriges Tandhygienistförening
Box 1419
111 84 Stockholm
Tel 08-442 44 60
E-post info@tandhygienistforening.se

Besöksadress: Oxtorgsgatan 9-11, Stockholm

Bli medlem

Bli medlem i STHF/SRAT

Yrkesfrågor

Ingela Jägestrand: ingela.jagestrand@tandhygienistforening.se,
070-1443274, onsdag-fredag.

Förhandlare

Hanna Adlerteg-Melinder: hanna.adlerteg-melinder@srat.se

Christel Bridal: christel.bridal@srat.se

Karin Thorasdotter: karin.thorasdotter@srat.se

Förbundsjurist

Sophie Silverryd: sophie.silverryd@srat.se

Ordförande

Fouzieh Eliassy: fouzieh.eliassy@tandhygienistforening.se, 073-624 81 24

Ekonomi

Ingela Jägestrand: ingela.jagestrand@tandhygienistforening.se
070-1443274, onsdag-fredag.

Kommunikatör

Lena Munck: lena.munck@tandhygienistforening.se

Sveriges Tandhygienistföretagare

Valentina Angelhov: tandhygienistforetagarna@gmail.com