Slof Västra Götaland

Styrelse lokalavdelning för Logopeder Västra Götaland

Elsa Beckman Ordförande
Västra Götalandsregionen
elsa.beckman@vgregion.se
Åsa Fyrberg Fridlizius Skyddsombud
VG region Drottning Silvias barn och ungdomssjh
0313437651
asa.fyrberg@vgregion.se
Jonna Gunnerek Sekreterare
Munkedals Kommun
jonna.gunnerek@munkedal.se
Kristina Lindsta Ledamot
Bollebygds Kommun
kristina.lindsta@gmail.com
Anna Nilsson Vice ordförande
VG region Drottning Silvias barn och ungdomssjh
0313420805
anna.maria.nilsson@vgregion.se
Erik Torstensson Ledamot
Göteborgs Stad
e.u.torstensson@gmail.com
Julia Yli-Hukka Ledamot
VG region Södra Älvsborgs Sjukhus
julia.yli-hukka@hotmail.com

Valberedning

Maja Bjuggren Valberedning
Mölndals Stad
maja.bjuggren@molndal.se
Tova Runeman Valberedning
Fysiorehab i Kungälv Centrum AB
logoped@fysiorehab.net

Är du intresserad av att sitta med i styrelsen nästa mandatperiod? Kontakta Tova eller Maja som är valberedare inför årsmötet 19 september 2019.

Tova Runeman, logoped@fysiorehab.net 
Maja Bjuggren, mbjuggren@gmail.com