HälsoAkademikerna. Yrkesföreningen för akademiker
inom idrott, friskvård, hälsa och folkhälsa. En del av SRAT

Kontakt

Vid facklig rådgivning eller frågor om ditt medlemskap kontakta SRATs kansli på 08-442 44 60 eller kansli@srat.se

HälsoAkademikernas styrelse

Andreas Lövdahl
Ordförande
0704409044
ordforande@halsoakademikerna.se

Jessica Tallbacka
Vice ordförande 
jessica.tallbacka@halsoakademikerna.se

Peter Larsson
Styrelseledamot
peter.larsson@halsoakademikerna.se

Josephine Berge
Styrelseledamot
josephine.berge@halsoakademikerna.se                               

Jimmy Ehrnholm 
Styrelseledamot
jimmy.ehrnholm@halsoakademikerna.se

Josefine Jönsson
Styrelseledamot
josefine.jonsson@halsoakademikerna.se

Leo Nykvist
Styrelseledamot
leo.nykvist@halsoakademikerna.se

Sofia Strand
Styrelseledamot
sofia.strand@halsoakademikerna.se

Philip Gallardo
Styrelseledamot
philip.gallardo@halsoakademikerna.se